+420 725 800 807
info@klima-montaz.cz
Ke Sklace 90
Tehov - 251 01

Autoklimatizace

Plnění autoklimatizací

Poskytujeme komplexní servis v oblasti autoklimatizací. Provádíme servis manuálních a automatických klimatizací ve všech druzích motorových vozidel bez ohlednu na velikost vozidla. Pravidelný servis a běžnou údržbu autoklimatizací včetně doplnění provádíme na počkání, popřípadě i na Vámi zvoleném místě (Praha-východ). Základní servis autoklimatizace trvá přibližně 30 minut. Servis provádíme 7 dní v týdnu, po telefonické dohodě.

Konečná cena vždy závisí na množství doplněného chladiva do okruhu klimatizace, níže uvedené ceny jsou pouze orientační!

CENÍK poskytovaných služeb:

Osobní automobil-plnění klimatizace obsahuje tyto úkony: změření tlaku v okruhu, odsátí zbytku chladiva, zvážení váhy odsátého chladiva, tlaková zkouška okruhu, vakuování a plnění okruhu chladivem. Při plnění se do okruhu přidává
i fluorescenční látka pro případnou detekci úniku chladiva.

Orientační cena 800,- bez DPH (Škoda Octavia).

Dodávka-plnění klimatizace obsahuje tyto úkony: změření tlaku v okruhu, odsátí zbytku chladiva, zvážení váhy odsátého chladiva, tlaková zkouška okruhu, vakuování a plnění okruhu chladivem. Při plnění se do okruhu přidává i fluorescenční látka pro případnou detekci úniku chladiva.

Orientační cena 1.400,- bez DPH (Iveco Daily).

Nákladní automobil-plnění klimatizace obsahuje tyto úkony: změření tlaku v okruhu, odsátí zbytku chladiva, zvážení váhy odsátého chladiva, tlaková zkouška okruhu, vakuování a plnění okruhu chladivem. Při plnění se do okruhu přidává
i fluorescenční látka pro případnou detekci úniku chladiva.

Orientační cena 1.800,- bez DPH (Man, Daf, Mercedes, Scania).

Ostatní-plnění klimatizace obsahuje tyto úkony: změření tlaku v okruhu, odsátí zbytku chladiva, zvážení váhy odsátého chladiva, tlaková zkouška okruhu, vakuování a plnění okruhu chladivem. Při plnění se do okruhu přidává i fluorescenční látka pro případnou detekci úniku chladiva.

Orientační cena od 1.950,- bez DPH (kombain, bagr, traktor, apod.).

Napsat komentář